CANFORD ES4141004/O AV WALL RACK 4U, 100mm deep, Oak
Typennummer
  • ES4141004/O
GTIN
Farbe
  • OakOak
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.