CANFORD ES4141002/A AV WALL RACK 2U, 100mm deep, Ash
Artikelnummer
Hersteller
Canford
Typennummer
  • ES4141002/A
GTIN
Farbe
  • AshAsh
CANFORD RACKS - ES414 Series - 19 Inch wall racks - Wooden
Product variations
Desktop racks See CANFORD RACKS - ES415 Series - 19 Inch desktop racks - Wooden
Internal External Width Depth
height height (mm) (mm) (mm)
2U 130 525 100
3U 174 525 100
4U 218 525 100
5U 263 525 225
6U 307 525 200
8U 396 525 200
9U 441 525 225
10U 485 525 200
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.