CANFORD ES4141003/A AV WALL RACK 3U, 100mm deep, Ash
Typennummer
  • ES4141003/A
GTIN
Farbe
  • AshAsh
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.