CANFORD ES4141002/W AV WALL RACK 2U, 100mm deep, Walnut
Typennummer
  • ES4141002/W
GTIN
Farbe
  • WalnutWalnut
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.