CANFORD ES4142008/A AV WALL RACK 8U, 200mm deep, Ash
Artikelnummer
11-458
Typennummer
  • ES4142008/A
GTIN
Farbe
  • AshAsh
12U 574 525 200
Internal depth for equipment: 90mm,190mm and 215mm.