CANFORD ES4154004/B DESKTOP SURFACE Pod 4U, acrylic door, 400mm deep, Beech
Artikelnummer
Hersteller
Canford
Typennummer
  • ES4154004/B
GTIN
Farbe
  • BeechBeech
CANFORD RACKS - ES415 Series - 19 Inch desktop cabinets - Acrylic and solid doors - Wooden
Product variations
Wall racks See CANFORD RACKS - ES414 Series - 19 Inch wall racks - Wooden
Desktop racks See CANFORD RACKS - ES415 Series - 19 Inch desktop racks - Wooden
For applications that require deeper equipment, such as amplifiers, a 500mm deep version is available. These versions come complete with front and rear mounting-profiles. As standard, they are supplied with the front mounting profiles recessed 60mm and the rear recessed 5mm, providing 435mm of useable space.