CANFORD ES4155006/A DESKTOP SURFACE Pod 6U, acrylic door, 500mm deep, twin angles, Ash
Typennummer
  • ES4155006/A
GTIN
Farbe
  • AshAsh
For applications that require deeper equipment, such as amplifiers, a 500mm deep version is available. These versions come complete with front and rear mounting-profiles. As standard, they are supplied with the front mounting profiles recessed 60mm and the rear recessed 5mm, providing 435mm of useable space.